نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همجنس بازی شوهر

6326
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45186
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنس بازی شوهر

باردارم هفته ۳۴ هستم بچه اولمه سه هفته پیش متوجه شدم شوهرم با دوستش روابط همجنس داره از روی پیام هاشون شک کردم و تو خونه گوشی گذاشتم که ببینم شکم درسته یا نه وقتی خونه نبودم متاسفانه اومده بودن خونه و... تهدیدش کردم قسم خورد ترک کنه (شوهرم فاعل بود) و دیگه با اون دوستش رابطه نداشته باشه چون آدم مذهبی هست قسم به قرآن رو باور کردم به خاطر بچه ام یه فرصت بهش دادم دو هفته همه چی آروم بود تا اینکه دیشب دیدم زده زیر قسمتش و با دوستش چت کرده خیلی ناراحت شدم ولی چون پیام ها رو پاک کرده بود نفهمیدم چی بهم گفتن ولی از چت کردنش با همون دوستش مطمئنم چون آی دی دوستش جزو آخرین کسایی بود که تو تلگرام باهاش چت کرده بود و تا دوروز پیش این آی دی نبود هنوز چیزی بهش نگفتم راهنمایی میخوام چه عکس العملی نشون بدم لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه این بار دیگه نمیخوام فرصت بدمش ولی میخوام حرفاشو بشنوم موندم الان چجوری عنوان کنم که میدونم چت کردی با اینکه از محتوای پیامشون خبر ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : همجنس بازی شوهر

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که روبرو شدن با این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما در این مسیر تنها قسم خودرن کافی نمی باشد و نیاز است که به این وضوع توجه کنید که همسر شما با انحراف جنسی روبرو هستند و برای درمان نیاز است که اقدام کنند تا بتوانند شرایط بهتری را تجربه کنند چون ایشان بدون درمان ممکن است بدون شناخت احساسات و نیازهای خودشان بازهم به همان مسیر بازگشت داشته باشند .
    بهتر است در این مسیر بدون تهدید و تصمیم گیری با همسرتان صحبت کنید و بخواهید که ایشان برای درمان به روان درمانگر مراجعه داشته باشند و شما نیز با ایشان همراه شوید تا براساس شدت مشکلات همسرتان در این مسیر با آگاهی بیشتر بتوانید در مورد ادامه مسیر زندگی مشترکتان تصمیم گیری کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)